Bella Donna

Utworzono: 2018-04-16
INFORMACJE


WWW: http://salabella.pl/

Adres: Jagielońska 78, 03-301

Miasto: Warszawa

Tel: 725250260


DODAJ OPINIE
Moja firma korzysta z ich usług cateringowych, dzięki temu mogę potwierdzić, że serwowanie przez nich dania zawsze są świeże i dobrze smakują. Poza tym ujął mnie sposób ich serwowania - potrawy prezentują się znakomicie. Jak catering w Warszawie to tylko u nich!
By:yerosu
Data:2018-06-14 15:56:47
Ocena: 3
Opis:

Interesuje Cię firma, która dostarczy do siedziby Twojego przedsiębiorstwa najwyższej jakości posiłki np. na spotkanie z kontrahentem? Wymagasz od niej, aby potrafiła zrealizować nawet najbardziej wyszukane zlecenie? Nawiąż kontakt z firmą Bella Donna Sala Bankietowa & Catering. Dostarczane przez nią potrawy są zawsze świeże i pyszne. Ta firma cateringowa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest wygląd spożywanych dań, dlatego kładzie ona nacisk na ich prezentację wizualną. Zrealizowała ona już wiele zleceń. Z referencjami wystawionymi przez zadowolone firmy zapoznasz się na jej stronie internetowej. Ty też możesz dołączyć do grona ukontentowanych osób.

Firma, o której mowa wyżej, zapewnia nie tylko catering firmowy w Warszawie, ale także weselny, rodzinny, okolicznościowy i nie tylko.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Delfin Detection & Mapping

Adres: Solidarności, 115
Miasto: Warszawa

sejf-szafanabron.pl

Adres: Nadrzeczna, 14a
Miasto: Wólka Kosowska

Oka Bags

Adres: Kopernika, 7
Miasto: Ostrołęka