BEMAKOR Sp. z o.o.

Utworzono: 2018-01-01


INFORMACJE


WWW: https://www.bemakor.pl/

Adres: Geodetów 20, 80-298

Miasto: Gdańsk

Tel: +48 58 762 06 96


DODAJ OPINIE
Miałem do odmalowania poręcz przy schodach wejściowych, a także balustradę na tarasie oraz wszystkie grzejniki w domu. Jak tak siadłem i pomyślałem ile to będzie roboty z czyszczeniem to zwątpiłem, czy dam sobie radę. Zasięgnąłem języka i kupiłem piaskarkę bezpyłową na bemakor.pl. Kurczę ile to mi oszczędziło czasu i zdrowia! Polecam każdemu!
By:Mikołaj
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 5
Opis:

Jeden z najbardziej użytecznych podczas remontów i oszczędzających człowiekowi czas mechanizmów jest piaskarka bezpyłowa syfonowa. Pozwala ona na szybkie przygotowanie dowolnej powierzchni metalowej do malowania, usuwając z niej wszelkie ślady rdzy i zabrudzenia, łącznie ze starą farbą. Ma ona zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie da się stosować otwartego procesu oczyszczania z różnych względów. 

Dokładnie poznać to urządzenie można czytając jego pełny opis na stronie bemakor.pl. Jest to bardzo lekki aparat, który z łatwością może być przenoszony w zależności od potrzeby. Jej obsługa również nie nastręcza żadnych trudności, dlatego chętnie jest nabywana przez użytkowników indywidualnych, choć zainteresowanie nią wśród firm zajmujących się profesjonalnie zabezpieczeniami antykorozyjnymi także nie słabnie. Bardzo ważną zaletą jest także jej niska cena i niewielkie koszty eksploatacji. 


Oceń firmę (0 z 0 głosów)ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Prefer Fitness

Adres: Traugutta, 2
Miasto: Lębork

DOWAN Sp. z o.o.

Adres: Al. Grunwaldzka, 220
Miasto: Gdańsk

SzipSzop.pl

Adres: Smoleńska, 15
Miasto: Gdańsk