INFORMACJE


WWW: https://www.budo-ex.pl/

Adres: Krowoderskich Zuchów 3, 31-371

Miasto: Kraków

Tel: 513 834 153


DODAJ OPINIE
Meble metalowe od Budo-Ex to po prostu wysoka jakość w rozsądnych cenach. Dla mnie ich oferta jest najbardziej optymalna w branży.
By:punsupara
Data:2019-05-16 09:28:56
Ocena: 3
Opis:

Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest zapewnienie w swoim pracownikom miejsca, w którym będą mogli pozostawić zarówno ubrania, jak i drobne rzeczy osobiste. Nic więc dziwnego, że na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących różnego typu szafki skrytkowe. Producent i dystrybutor mebli metalowych z linku budo-ex.pl również przygotował bogatą ofertę takich szafek, które idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach socjalnych przedsiębiorstw, we wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej, w halach sportowych, na basenach czy w galeriach handlowych.

Pełną ofertę szafek schowkowych tej hurtowni można obejrzeć na stronie https://www.budo-ex.pl/meble-socjalne/szafki-schowkowe/, wśród której znajdują się szafki dwukomorowe i wielokomorowe. Niektóre z nich przeznaczone są do przechowywania dokumentów i drobniejszych rzeczy osobistych, w innych zaś przechowywać można ubrania i nieco większe przedmioty. Większość tych szafek zabezpieczonych jest zamkiem ryglującym w trzech punktach. Każda z szafek posiada wentylację zapewnioną przez zastrzeżoną znakiem perforację. 


Oceń firmę (0 z 0 głosów)ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


WUKO-TECH

Adres: Zagorze, 15
Miasto: Kraków

Kabiny dla Palaczy

Adres: Dębowa, 8
Miasto: Mogilany

Stalgar

Adres: Siewna, 21C
Miasto: Kraków