Creative Answer

Utworzono: 2019-04-27


INFORMACJE


WWW: https://creativeanswer.pl/

Adres: Altowa 34, 02-386

Miasto: Warszawa

Tel: 226224420


DODAJ OPINIE
Creative Answer to specjaliści wysokich lotów od mediów społecznościowych - Facebooka. Mnie przekonuje ich oferta - widać, że na prowadzeniu fanpage-ów znaj się bardzo profesjonalnie. :)
By:anges
Data:2019-05-27 15:00:48
Ocena: 4
Opis:

Facebook zmienił świat – nie tylko ten wirtualny. Wiedzą o tym użytkownicy, wiedzą i firmy, które inwestują niemałe pieniądze, żeby zwiększyć zasięg promocji poprzez media społecznościowe. Sam fakt, że istnieje zapotrzebowanie na specjalistów od obsługi Facebooka, a na rynku działają dziesiątki agencji social media, mówi sam za siebie.

Inna rzecz, że nie każdy wie, jak odpowiednio prowadzić działania na Facebooku. Samo założenie profilu firmowego i dodanie kilku postów jeszcze nic nie gwarantuje. Tu trzeba kreatywności, profesjonalnej treści, a przede wszystkim spójności i szerokiej wiedzy na temat wszystkich niuansów funkcjonowania portalu i aplikacji.

Aby zwiększyć know-how pracowników odpowiedzialnych za social media, agencja creativeanswer.com przeprowadza szkolenia z Facebooka online (a także w trybie stacjonarnym w zależności od potrzeb i możliwości). Ukończenie kursu pozwala zwiększyć efektywność podejmowanych działań i wprowadzić nową jakość komunikacji w firmie lub organizacji.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Delfin Detection & Mapping

Adres: Solidarności, 115
Miasto: Warszawa

sejf-szafanabron.pl

Adres: Nadrzeczna, 14a
Miasto: Wólka Kosowska

Oka Bags

Adres: Kopernika, 7
Miasto: Ostrołęka