Noti Sp. z o.o.

Utworzono: 2019-06-02


INFORMACJE


WWW: http://www.noti.pl/

Adres: Sowia 19, 62-080

Miasto: Tarnowo Podgórne

Tel: 48 61 89 66 480


DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis:

Wybór odpowiednich mebli może nastręczać wielu problemów, jeśli domownicy nie osiągnęli porozumienia w tej sprawie. Nie należy się tym przejmować. Ich odmienne wizje świadczą o potrzebie indywidualnych rozwiązań, które chcieliby zastosować w swojej przestrzeni. A czego należy oczekiwań od mebli? Trwałych oraz funkcjonalnych rozwiązań.

Takie są właśnie meble dostępne na stronie noti.pl. Wśród nich można znaleźć designerskie fotele, stylowe stoliki i ławy, nowoczesne krzesła, pufy o różnych kształtach geometrycznych, a także meble systemowe, odpowiednie dla miłośników minimalizmu oraz niewielkich przestrzeni.

Firma od przeszło 10 lat współpracuje z wieloma polskimi projektantami, tworząc z nimi wysokiej jakości kompozycje wypoczynkowe przeznaczone do przestrzeni mieszkalnych, biurowych oraz publicznych. To, co zachwyca na pierwszy rzut oka to nowoczesny i elegancki design, który można zestawić z innymi elementami o różnym kształcie i wysokości. Stwórz własne fantazyjne kompozycje o minimalistycznym charakterze, które dopełnią całości stylizacji lub postaw na gotowe rozwiązania.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Multimasz sp. z o.o. sp.k.

Adres: Wrocławska, 96
Miasto: Bralin

MrGadget24

Adres: Fabryczna, 9B
Miasto: Chodzież

MS Auto Car

Adres: Okólna, 38
Miasto: Poznań