ABRA PACK

Utworzono: 2019-07-24
INFORMACJE


WWW: https://abrapack.com.pl/

Adres: Firmowa 8, 62--02

Miasto: Gądki

Tel: +48 605 032 830


DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis:

Przeznaczone zarówno do produktów płynnych, sypkich jak i granulatów saszetkarki to idealne rozwiązanie dla wielu firm. Znajduje ona zastosowanie w przemyśle:

  • kosmetycznym,
  • spożywczym,
  • metalowym

i wielu innych. Dzięki temu zaś, że wiele z nich współpracuje z liczarkami, można odmierzać dokładną ilość produktów, które są umieszczane w danej saszetce. Najwyższej jakości saszetkarka może również pakować do jednego opakowania zbiorczego kilka różnych produktów. Gdzie natomiast można znaleźć najlepsze z nich?

Szeroki wybór znajduje się na stronie internetowej abrapack.com.pl. To witryna profesjonalnej firmy, która od lat zajmuje się dostarczaniem maszyn najlepszych producentów. Jej oferta charakteryzuje się nie tylko tym, że prezentowany sprzęt jest wysoce trwały i niezawodny, ale też względnie tani, co niewątpliwie jest dużym atutem. Dlatego też warto przyjrzeć się bliżej zaprezentowanym propozycjom.

Warto też wspomnieć, że firma ta zajmuje się nie tylko dostarczaniem maszyn. W ramach outsourcingu mogą również zająć się konfekcjonowaniem towaru. Świadczą również profesjonalny serwis maszyn.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


MrGadget24

Adres: Fabryczna, 9B
Miasto: Chodzież

Komputronik Biznes

Adres: Wołczyńska, 37
Miasto: Poznań

Premier Group

Adres: Kopanina, 28
Miasto: Poznań