Eriad

Utworzono: 2018-02-14


INFORMACJE


WWW: http://eriad.pl/

Adres: Głogowska 177, 60-121

Miasto: Poznań

Tel: 61 8-66-68-34


DODAJ OPINIE
Jak ja się ciesze, że znalazłem dystrybutora tuszy z ofertą taką jaką ma ten tu, konkretnie Eriad. Koszta pracy w biurze zmalały dzięki tej współpracy o kilkanaście procent.
By:Jerzy Zawadzki
Data:2018-05-24 14:17:46
Ocena: 3
Opis:

Szukasz dobrej hurtowni z materiałami biurowymi? Chcesz zamawiać tusze i tonery do drukarek od sprawdzonego i godnego polecenia dystrybutora? W takim razie polecamy Ci zajrzeć na stronę internetową eriad.pl i zapoznać się z ich szeroką ofertą. U nich możesz zamówić naprawdę wiele różnych tuszów, do różnych modeli drukarek. Ich produkty są oryginalne i w naprawdę dobrych cenach. 
ERIAD to znany i ceniony dystrybutor tuszy do drukarek w Poznaniu. W ich ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych tonerów i atramentów, pasujących do wielu modeli drukarek od znanych producentów, takich jak HP, Samsung, Xerox czy Canon. Zajrzyj na ich stronę internetową, sprawdź ofertę i skontaktuj się z nimi już teraz. Poza dostarczaniem tuszy i tonerów do firm zajmują się dystrybucją różnego rodzaju materiałów biurowych. Szerokość ich oferty zależy tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb, bo do każdego klienta swoje usługi dopasowują indywidualnie. Dlatego nie zwlekaj, skontaktuj się z nimi już teraz i rozpocznijcie owocną współpracę. 


Oceń firmę (0 z 0 głosów)ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


MrGadget24

Adres: Fabryczna, 9B
Miasto: Chodzież

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Erna"

Adres: Wielopole, 86
Miasto: Poznań

Komputronik Biznes

Adres: Wołczyńska, 37
Miasto: Poznań