HURTAP SA

Utworzono: 2023-11-17


INFORMACJE


WWW: https://www.swiatleku.pl/

Adres: Górnicza 2, 99-100

Miasto: Łęczyca

Tel: 24 721 05 34


DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis:

Założycielom internetowego serwisu z produktami mającymi wspierać zdrowie (oraz poradami na ten temat) zależy na tym, by oferować przede wszystkim środki na najczęściej występujące dolegliwości. Z tego względu w rozbudowanej ofercie musiały znaleźć się leki na zgagę. Wiele osób sięga po nie raz na jakiś czas, na przykład po przejedzeniu czy spożyciu określonych pokarmów, inni zaś zmuszeni są stosować je często - ze względu na chorobę refluksową.

Środki te działają poprzez zmniejszanie wydzielania kwasu żołądkowego bądź jego zobojętnianie. Niektóre z nich stosuje się profilaktycznie, na czczo, na przykład w ramach dłuższej kuracji, inne zaś - w marę potrzeb. Na stronie swiatleku.pl do wyboru są tabletki do połykania oraz ssania, a alternatywą dla nich są płyny, mleczka czy tabletki musujące.

Istotne jest, by preparaty takie stosować ściśle według wskazań producenta. Nie można przede wszystkim przekraczać dziennej zalecanej dawki leku - zwłaszcza gdy należy stosować jedną tabletkę na dobę.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


wyprawkowy

Adres: Słoneczna, 37
Miasto: Brzeziny

SANKRA

Adres: Ogrodowa, 72
Miasto: Łódź

Xfelgi.pl

Adres: Piotrkowska, 4C
Miasto: Poniatów