Klinika DEAMED

Utworzono: 2024-02-29


INFORMACJE


WWW: https://deamed.pl/

Adres: Warszawska 41, 96-500

Miasto: Sochaczew

Tel: 884877779


DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis:

 

Dermatologia to dziedzina medycyny skoncentrowana na diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci. Dermatolog z Sochaczewa zajmuje się szerokim spektrum problemów skórnych, włączając w to przypadki trądziku, egzemy, łuszczycy oraz różnego rodzaju infekcje skórne i nowotwory skóry. Z uwagi na złożoność chorób skórnych, dermatologia łączy w sobie elementy medycyny wewnętrznej, alergologii, immunologii oraz chirurgii dermatologicznej. Specjaliści w tej dziedzinie korzystają z różnorodnych metod diagnostycznych, takich jak biopsja, dermatoskopia czy testy alergiczne, aby dokładnie zidentyfikować problem i zaproponować odpowiednie leczenie.

Leczenie może obejmować farmakoterapię, terapie miejscowe, zabiegi laserowe, fototerapię, a także interwencje chirurgiczne w przypadku niektórych nowotworów skóry lub zmian estetycznych.

Ważną rolę w dermatologii odgrywa także edukacja pacjentów dotycząca prawidłowej pielęgnacji skóry, profilaktyki chorób skórnych oraz ochrony przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, jak np. promieniowanie UV.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Delfin Detection & Mapping

Adres: Solidarności, 115
Miasto: Warszawa

sejf-szafanabron.pl

Adres: Nadrzeczna, 14a
Miasto: Wólka Kosowska

Oka Bags

Adres: Kopernika, 7
Miasto: Ostrołęka