Komputronik Biznes

Utworzono: 2017-11-28
INFORMACJE


WWW: https://www.itpodkontrola.pl/

Adres: Wołczyńska 37, 60-003

Miasto: Poznań

Tel: +48 502 337 845


DODAJ OPINIE
Mogę potwierdzić, że w dziedzinie współpracy B2B, IT Pod Kontrolą ma wysoko postawione standardy. Również ich wiedza i możliości w zakresie informatyki są bardzo rozległe. Warto postawić na ich doradztwo i usprawnienie procesów w firmie.
By:eringane
Data:2018-06-14 15:21:22
Ocena: 3
Opis:

Poważna firma zawsze powinna stawiać na profesjonalizm i nie chodzić na żadne kompromisy w najbardziej kluczowych obszarach. Specjaliści z IT Pod Kontrolą doskonale wiedzą, jak ważna dla działania podmiotów gospodarczych jest informatyka. Mowa tu zarówno o wymiarze sprzętowym, jak też związanym ze stosowanym oprogramowaniem. Nowe rozwiązania inicjowane w ramach podmiotu rzadko kiedy funkcjonują jak należy, gdy ich uruchomieniem nie zajmują się eksperci.

Nie trzeba zbyt długo przyglądać się sytuacji, aby ocenić, że wdrożenia IT w Poznaniu są bardzo istotnym obszarem. Dotyczy on wielu przedsiębiorstw działających w małej oraz znacznie większej skali. Polityka wdrożeń jest w praktyce związana z nowym sprzętem informatycznym czy programami, które mają w założeniu usprawnić funkcjonowanie podmiotu. Powierzając te kwestie profesjonalistom, zyskujemy pewność, że wszystko będzie działać należycie.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


MrGadget24

Adres: Fabryczna, 9B
Miasto: Chodzież

Premier Group

Adres: Kopanina, 28
Miasto: Poznań

Firma Wielobranżowa Ściskpol

Adres: Miłostowska, 26
Miasto: Kwilcz