Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER

Utworzono: 2018-11-20


INFORMACJE


WWW: http://www.redtiger.com.pl/

Adres: Smolna 30, 00-375

Miasto: Warszawa

Tel: 502 080 063


DODAJ OPINIE
Na owe treningi kung-fu uczęszcza mój syn i bardzo mu się tam podoba, a mi to bardzo odpowiada ponieważ nauczy się tam dyscypliny.
By:Zuzanna Pawłowska
Data:2019-03-29 15:50:27
Ocena: 4
Opis:

Chcesz trenować Kung Fu? Zależy Ci na tym, by trafić pod opiekę profesjonalnego trenera, który specjalizuje się właśnie w tej dyscyplinie walki? Musisz więc poznać ofertę klubu RED TIGER, cieszącego się uznaniem wielu osób. Szkoła prowadzi treningi Kung Fu w Warszawie, oferując swoim kursantom grupy na różnym poziomie. Jej wykwalifikowani trenerzy dokładają wszelkich starań, by w sposób skuteczny przekazywać wiedzę i umiejętności swoim podopiecznym. Pragną również, by prowadzone treningi nie polegały wyłącznie na ćwiczeniu technik walki, ale pozwalały uczestnikom poznać także filozofię Kung Fu.

Uczestnicy kursu będą mogli poznać różne style walk, m.in. styl Tygrysa, Smoka, Ziemi, Pijanego itp. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usługach klubu, odwiedź stronę redtiger.com.pl. Możesz mieć pewność, że trener Twojej grupy w pełni zaangażuje się w przekazanie Ci profesjonalnej wiedzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Delfin Detection & Mapping

Adres: Solidarności, 115
Miasto: Warszawa

sejf-szafanabron.pl

Adres: Nadrzeczna, 14a
Miasto: Wólka Kosowska

Oka Bags

Adres: Kopernika, 7
Miasto: Ostrołęka