Szoter

Utworzono: 2023-02-25


INFORMACJE


WWW: https://szoter.eu

Adres: Wirażowa 35, 02-158

Miasto: Warszawa

Tel: 789 008 828


DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis:

Pełna oferta usług dostępnych pod adresem szoter.eu pozwala zapobiegać problemom z cłem i odbiorem towarów zza granicy. Dużym atutem agencji jest znajomość zasad funkcjonowania Urzędu Celnego w Polsce. Szybkie i sprawne określenie stawek oraz kodów towarów to optymalny sposób, by uniknąć przedłużającego się czasu wyczekiwania na sfinalizowanie transportu.

Sporządzanie i sprawdzanie dokumentacji wymaganej przy transporcie międzynarodowym wymaga doświadczenia, dokładności i znajomości przepisów. Dzięki pracy agentów odprawa celna w Warszawie przebiegnie bez zbędnych opóźnień. Dla przedsiębiorców każda zwłoka to wymierna strata finansowa, dlatego priorytetem podmiotu jest jak najszybsze działanie prowadzące do sfinalizowania procesów związanych z opłaceniem cła.

Pracę usługodawcy wyróżnia dbałość o stały kontakt z klientami. Pozwala to na szybkie działania w przypadku przedłużającego się oczekiwania na odprawienie towarów. W razie potrzeby agencja reprezentuje podmioty gospodarcze przed instytucjami obecnymi na lotnisku.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Delfin Detection & Mapping

Adres: Solidarności, 115
Miasto: Warszawa

sejf-szafanabron.pl

Adres: Nadrzeczna, 14a
Miasto: Wólka Kosowska

Oka Bags

Adres: Kopernika, 7
Miasto: Ostrołęka