TanieMilitaria.pl

Utworzono: 2018-08-23


INFORMACJE


WWW: https://www.taniemilitaria.pl/

Adres: Lasek Brzozowy 13, 02-792

Miasto: Warszawa

Tel: 22 400 51 52


DODAJ OPINIE
Dla mnie sklep TanieMilitaria.pl to najlepszy możliwy wybór! Zajmuję się ASG i surwiwalem i zakupy w tym sklepie zawsze są czystą przyjemnością. Fajnie jest upolować coś w dobrej cenie. :)
By:ertar
Data:2019-11-21 15:48:25
Ocena: 5
Opis:

Jeżeli jesteś świadomy zagrożeń wynikających z uczestnictwa w niektórych technikach surwiwalowych, obozach stacjonarnych czy żeglarskich, a nawet prowadzenia samochodu, to powinieneś zaopatrzyć się w przyzwoity nóż ratowniczy, który już niejednemu uratował życie lub zdrowie. Jest to ten rodzaj noża, który powinien zawsze znajdować się w pobliżu, najlepiej w którejś z kieszeni, aby w razie konieczności można go było użyć najszybciej jak to możliwe na przykład do przecięcia liny lub kabla, w który się zaplątaliśmy, czy też zaciętego pasa bezpieczeństwa. Dodatkową zaletą takiego noża jest zbijak do szyb umieszczony na końcówce wyprofilowanej dla pewnego chwytu rękojeści.

W to proste, acz skuteczne narzędzie wyposażeni są ratownicy medyczni i strażacy, ale bez przeszkód i Ty możesz go nabyć na przykład na stronie taniemilitaria.pl należącej do sklepu ze sprzętem dla fanów air softu i surwiwalu. Będziesz miał do wyboru noże w różnym kształcie i kolorze, ale ich cechą wspólną jest doskonała jakość i atrakcyjna cena.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Delfin Detection & Mapping

Adres: Solidarności, 115
Miasto: Warszawa

sejf-szafanabron.pl

Adres: Nadrzeczna, 14a
Miasto: Wólka Kosowska

Oka Bags

Adres: Kopernika, 7
Miasto: Ostrołęka